• Ligasponsorer

Tisdag Tis 22 September Sep
Onsdag Ons 23 September Sep
Tisdag Tis 29 September Sep
Torsdag Tor 1 Oktober Okt
Onsdag Ons 7 Oktober Okt
Torsdag Tor 8 Oktober Okt
Tisdag Tis 4 Maj Maj
Torsdag Tor 6 Maj Maj
Tisdag Tis 11 Maj Maj
Torsdag Tor 13 Maj Maj
Tisdag Tis 18 Maj Maj
Torsdag Tor 20 Maj Maj
Tisdag Tis 25 Maj Maj

Matchschema Polska Ligan säsongen 2021

OMGÅNG 1      
UPPSKJUTEN körs 23.4 MOTOR Lublin ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
UPPSKJUTEN körs 23.4 ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz BETARD Sparta Wroclaw
2021-04-04 16:30 EWINNER APATOR Torun FALUBAZ Zielona Góra
2021-04-04 19:15 FOGO UNIA Leszno MOJE BERMUDY STAL Gorzów
OMGÅNG 2      
2021-04-09 18:00 FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-04-09 20:30 BETARD Sparta Wroclaw EWINNER APATOR Torun
2021-04-11 19:15 ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa FOGO UNIA Leszno
2021-04-11 16:30 MOJE BERMUDY STAL Gorzów MOTOR Lublin
OMGÅNG 3      
2021-04-16   ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa FALUBAZ Zielona Góra
2021-04-16   FOGO UNIA Leszno EWINNER APATOR Torun
2021-04-18   ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz MOJE BERMUDY STAL Gorzów
2021-04-18   MOTOR Lublin BETARD Sparta Wroclaw
OMGÅNG 4      
2021-04-30   EWINNER APATOR Torun
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-04-30   FALUBAZ Zielona Góra MOTOR Lublin
2021-05-02   MOJE BERMUDY STAL Gorzów ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
2021-05-02   BETARD Sparta Wroclaw FOGO UNIA Leszno
OMGÅNG 5      
2021-05-07   ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz FOGO UNIA Leszno
2021-05-07   MOTOR Lublin EWINNER APATOR Torun
2021-05-09   ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa BETARD Sparta Wroclaw
2021-05-09   FALUBAZ Zielona Góra MOJE BERMUDY STAL Gorzów
OMGÅNG 6      
2021-05-14   FOGO UNIA Leszno FALUBAZ Zielona Góra
2021-05-14   ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz MOTOR Lublin
2021-05-16   EWINNER APATOR Torun ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
2021-05-16   BETARD Sparta Wroclaw MOJE BERMUDY STAL Gorzów
OMGÅNG 7      
2021-05-28   ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-05-28   MOJE BERMUDY STAL Gorzów EWINNER APATOR Torun
2021-05-30   MOTOR Lublin FOGO UNIA Leszno
2021-05-30   FALUBAZ Zielona Góra BETARD Sparta Wroclaw
OMGÅNG 8      
2021-06-04   ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa MOTOR Lublin
2021-06-04   BETARD Sparta Wroclaw
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-06-06   FALUBAZ Zielona Góra EWINNER APATOR Torun
2021-06-06   MOJE BERMUDY STAL Gorzów FOGO UNIA Leszno
OMGÅNG 9      
2021-06-11   EWINNER APATOR Torun BETARD Sparta Wroclaw
2021-06-11   FOGO UNIA Leszno ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
2021-06-13   ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz FALUBAZ Zielona Góra
2021-06-13   MOTOR Lublin MOJE BERMUDY STAL Gorzów
OMGÅNG 10      
2021-06-25   FALUBAZ Zielona Góra ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
2021-06-25   MOJE BERMUDY STAL Gorzów
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-06-27   EWINNER APATOR Torun FOGO UNIA Leszno
2021-06-27   BETARD Sparta Wroclaw MOTOR Lublin
OMGÅNG 11      
2021-07-02   ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa MOJE BERMUDY STAL Gorzów
2021-07-02   MOTOR Lublin FALUBAZ Zielona Góra
2021-07-04   FOGO UNIA Leszno BETARD Sparta Wroclaw
2021-07-04   ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz EWINNER APATOR Torun
OMGÅNG 12      
2021-07-23   EWINNER APATOR Torun MOTOR Lublin
2021-07-23   FOGO UNIA Leszno
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-07-25   MOJE BERMUDY STAL Gorzów FALUBAZ Zielona Góra
2021-07-25   BETARD Sparta Wroclaw ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
OMGÅNG 13      
2021-07-30   ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa EWINNER APATOR Torun
2021-07-30   MOTOR Lublin
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
2021-08-01   MOJE BERMUDY STAL Gorzów BETARD Sparta Wroclaw
2021-08-01   FALUBAZ Zielona Góra FOGO UNIA Leszno
OMGÅNG 14      
2021-08-20   ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
2021-08-20   BETARD Sparta Wroclaw FALUBAZ Zielona Góra
2021-08-22   EWINNER APATOR Torun MOJE BERMUDY STAL Gorzów
2021-08-22   FOGO UNIA Leszno MOTOR Lublin
SEMIFINALER      
2021-09-05   Match 1 v 4  
2021-09-05   Match 2 v 3  
2021-09-12   Match 4 v 1  
2021-09-12   Match 3 v 2  
FINAL      
2021-09-19   Final 1  
2021-09-19   Third place match 1  
2021-09-26   Final 2  
2021-09-26   Third place match 2